BWS zdemolowany! Pełna kontrola i okazałe zwycięstwo 11-0.

Trzy mecze i trzy zwycięstwa, 28 strzelonych i zaledwie 5 straconych bramek - tak na tę chwilę przedstawiają się nasze statystyki. Zawdzięczamy to twardej i nieustępliwej walce, grze zespołowej, dobrej skuteczności w ataku i koncentracji w grze z tyłu, a także ... niezłemu terminarzowi. Bez ujmy dla naszych dotychczasowych rywali - mecze z czołówką dopiero przed nami. Cieszy fakt, że potrafimy ten 'dobry układ gier' wykorzystać. Nikogo nie lekceważymy, nikomu nie odpuszczamy. Chcemy wejść na jak najwyższe obroty przed meczami 'o wszystko'.

I właśnie na tak nastawiony zespół trafili w piątkowy wieczór gracze BWS. Gołym okiem było widać, że są w innym miejscu - dopiero mają się wewnętrznie określić o co będą grali, jak do tego dojść. W piątek nie było miejsca i czasu na zastanowienia.

Weszliśmy mocno w mecz i całą drużyną zepchnęliśmy rywali do defensywy. W całym meczu Detmen miał może 4-5 okazji do interwencji. Wszystkie próby BWSu padły jego łupem i tak oto został pierwszym bramkarzem w tym sezonie, który zalicza 'zerko' w superligowym meczu. Gratulacje! Po drugiej stronie boiska, nasza kombinacyjna i szybka gra w ataku przyniosła wymierne efekty w postaci 11 zdobytych bramek, a cały mecz naszym okazałym zwycięstwem w stosunku 11-0.

Kolejny mecz w piątek 27.03, o godz. 21:00 - rywalem SIMI Solec Kujawski. Rywale wciąż poszukują pierwszych ligowych oczek. Zadbajmy o to by w 4 kolejce ich nie znaleźli! Do boju BPiK!!

Graliśmy w składzie: Detmen - Werba, Ługoś, Kubiel - Rogal, Stachu; Czarny, Szymi, Carlos - Madi, Rutek

BPiK 11-0 (5-0) BWS

bramki: